Karavany Fendt

Kvalitní zpracování , Krásný design , Inteligentní řešení

Nabídka prémiových karavanů Fendt v 6-ti modelových řadách, téměř 50 půdorysů.

S karavanem Fendt se rozhodnete pro maximální funkčnost a dokonalou kvalitu řemeslného zpracování a materiálů. Tradice karavanů Fendt sahá až do roku 1970.


SAPHIR - Individuální řešení pro každou životní fázi.

Saphir je všestranný, jednoduchý, vstupní modelová řada pro každého karavanistu do značky Fendt. Letošní novinkou je odolný design tkaniny a další nový půdorys vhodný pro rodiny s dětmi.


Bianco Selection - Ideální společník pro každou karavanovou aktivitu.

Modely Bianco dokonale kombinují vysoce kvalitní pohodlí se sportovností a outdoorovými aktivitami.


Bianco Activ - Ideální společník pro každou karavanovou aktivitu

Odolné vybavení je doplněno další látkovou variantou, která je přátelská a robustní. Dva nové půdorysy podporují rozmanitost řady u většiny modelů.


Tendenza - Znak moderní třídy.

Tendenza představuje harmonické řešení, díky kterému je každodenní život v karavanu naprostou radostí. Novinkou jsou dvě nové varianty potahů, které zdůrazňují zvláštní charakter této řady.


Opal - Kompletně nový design luxusní třídy

Nový design nábytku, nové dřevo a nové tkaniny - v kombinaci s typickým konceptem kvality Fendt - vyústí v novou definici moderní třídy luxusu. Novinkou jsou dva nové půdorysy, včetně půdorysu pro rodiny s dětmi.


Diamant - Nastavuje standard pro nejvyšší luxusní třídu.

Po více než čtyři desetiletí se každý model, který chtěl vstoupit do této exkluzivní třídy, musel orientovat na charakteristické prvky Diamantu. Zapůsobí svou klasickou eleganci, která vás na mnoho dalších let nadchne.

Individuální nabídka

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.