O nás

Cestování nás baví a taky cestujeme 

Děláme to co nás baví.

Od roku 2019 jsme se stali členem skupiny / Resl group s.r.o. , ketrá je oficiálním autorizovaným dealerem obytných vozů a vestaveb pro ČR značky FORSTER A KARMANN.

Díky tomuto propojení můžeme našim klientům nabídnout větší možnosti v oblasti pronájmu a prodeje obytných vozů a karavanů.

Naši klienti mají možnost většího výběru kde si mohou obytný vůz převzít .

Snažíme se ke každému být vstřícní a jednotlivou zakázku řešit individuálně . Klienti mají možnost "prozatím" přebírání vozů na třech místech v ČR / Opava - Náchod - Praha.

Veškeré vozy jsou ve stoprocentním technickém stavu s nadstandartní výbavou. Dokážeme poradit s kompletním naplánováním Vaší trasy po celé Evropě a tím Vám zpříjemnit to úžasné , co cestování v obytném voze přináší a zajistit Vám větší komfort.

Taktéž se zabýváme montáži příslušenství a základním servisem obytných vozů a karavanů. Obytné vozy dodáváme od ověřených německých a italských renomovaných výrobců

Chceme lidem kolem nás ukázat, jaký je život krásný, jak si ho ještě více užít v propojenosti s cestováním, přírodou a super lidmi kolem.

Jsme mladý tým lidí, které cestování baví a které spojují hlavně slova

CESTOVÁNÍ - SVOBODA - PŘÁTESLTVÍ

Poradíme Vám s tím, čemu rozumíme

kontakty

Kamil Šamaj

+420 775 679 905

Karel Novák

+420 702 355 655

rezervace@makahara.cz

Marie Šamajová

+420 776 230 010

rezervace@makahara.cz


Tomáš Resl

+420 777 577 588

rezervace@makahara.cz